Kalite

Atmaca’da, toplam kalite yönetimi çerçevesinde ‘’standart iş’’ ve mevcut durumu ve sorunları tespit etmeyi kolaylaştırmak için görsel kontroller kullanır. Her bir çalışan, işin kalitesinden sorumludur ve kalitesizliği asla bir sonraki aşamaya geçirmemeyi amaçlar. Üretilen her ürünün temel özelliklerinin ve işlevlerinin titizlikle incelenmesi, hem üretilen ürünün kalitesini hem de üretim sürecinin istikrarının sağlanmasına yardımcı olur.

Ürettiğimiz ürünlerin kalitelerini müşterilerimizin beklentilerini de göz önünde bulundurarak malzeme giriş aşamasından, üretim ve ürünler sevk edilene kadar her aşamada izlemekteyiz. ISO 9001 Kalite sertifikamızla tüm çalışanların toplam kalite sistemine katılımını ve düzenli eğitimlerle gelişimini sağlamaktayız.

Atmaca Elektronik olarak ürünlerimizi üstün performans sergileyecek şekilde tasarlayıp üretirken doğayı ve gezegenimizi korumak için gerekli tedbirleri alıyoruz.

Elektronik atıkların geri dönüşümü için ülkemizin tamamını kapsayan geri dönüşüm noktaları oluşturduk. Ürünlerimizi doğaya zarar vermeyen ve sürdürülebilir malzemeler ile üretmek ve ambalajlamak için çalışmalarımızı devam ettirmeye kararlıyız.

ISO 14001 Çevre Yönetimi kalite standartlarımıza uygun olarak; hammaddeden, üretime, lojistiğe ve atıkların toplanmasına kadar her bir sürecimizi doğaya verilebilecek zararları en aza indirecek şekilde yönetiyoruz.

Çevre

İş Sağlığı ve Güvenliği

Atmaca Elektronik, çalışanların, misafirlerinin, taşeronlarının ve stajyerlerin iş kazalarından ve meslek hastalıklarından korunduğu güvenli bir çalışma ortamı yaratmayı kendisine ilke edinmiştir. Fabrika içerisine giren herkesi kapsayacak, temel güvenlik esaslarını içeren, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri verilmektedir. 
İş sağlığı ve güvenliğinin temelinde “önleyici yaklaşım” felsefesi benimsenmiştir.

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile çalışanlarımıza yönelik hastalık, yaralanma, kaza gibi işle ilgili risklerin önceden belirlenmesi ve önleyici tedbirler ile bunlardan kaçınmak amaçlanmıştır.

Sertifikalarımız

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi