Biz Kimiz?

Kurucumuz Hayrettin Atmaca 1979 yılında doğduğu topraklardan İstanbul’a gelerek. Tahtakale Pir Han’da minik bir dükkân ile Atmaca Elektronik’in temellerini atmıştır. 

İleriye dönük hedefleri ve büyüme istediği sayesinde kendi markasını yaratmayı başaran Hayrettin Atmaca birçok ülkeyi ve fabrikayı ziyaret etmiştir ve 1988 yılında yurtdışına yaptığı bir iş seyahati sırasında ülkemize Walkman getirmeye başlayarak şimdilerde Türkiye’nin sayılı elektronik markalarından olan Sunny markasının temellerini atmıştır.

Sunny markası Walkman ile evlerimize girmiş, gençlerin sevilen markası haline gelmiştir. Walkman ile başlayan bu hikâye zamanla müzik seti, radyo teyp, uydu alıcısı gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasıyla birlikte büyüyerek hemen hemen Türkiye’nin her yerinde Sunny markası görülmeye başlanmıştır. 

2004 yılında İstanbul’da 110.000 metre karelik modern üretim tesisinin kurulması ile beraber televizyon ve uydu alıcısı sektöründe Türkiye’de sahip olduğu konumunu geliştirmek ve dış pazarlarda da ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedef alan Atmaca Elektronik günümüzde üretim kapasitesi açısından hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın en büyük elektronik firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Müşteri Memnuniyeti İlkesi

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren SUNNY, 2007 yılında kurmuş olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile toplam kalite yönetimi anlayışını benimseyerek bu alana yaptığı yatırımları artırmıştır. SUNNY konusunda uzman müşteri ilişkileri ve ülke genelinde 500’den fazla satış sonrası hizmet merkezi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Çevreye Duyarlılık ve Sürdürülebilirlik

2011 yılı itibari ile ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine sahip olarak ekolojiye de sahip çıkan SUNNY, çevreye karşı sorumluluklarının bilinci ile hareket etmekte olup tüm yasal şartlara da uyum sağlamaktadır. 2013 yılında ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahip olarak bu konuda tüm firma genelinde risklerini belirlemiş ve kontrol altına almıştır.

Çalışana Saygı ve İstihdam

Türkiye’nin üçüncü büyük “yerli” üreticisi olan Atmaca Elektronik A.Ş; istihdama verdiği önem, ülke insanına olan inancı, 42 yıllık üretim-pazarlama deneyimi, binlerce çalışanı, milyonlarca mutlu müşterisi, sosyal sorumluluk ve etik değerlere olan saygısıyla Türkiye’nin sayılı üreticilerinden biridir. 

Rakamlarla Atmaca Elektronik

0 +
Çalışan Arkadaşlarımız
0
Marka
0 %
Kadın Çalışan İstihdamı
0 m2
Üretim Tesisi
Tüketici Elektroniği Üretiminde Türkiye 0 'sü
Tecrübeli Kadrosuyla Alanında Uzman Yetkili Servis Ağı 0
Türkiye’de Elektronik Alanında En Çok İhracat Yapan 0 .Şirket
0 +
İhracat Yapılan Ülke